• Рус
  • Eng
  • Укр
Допомога клієнтам

Здати авто в прокат

Напевно приказка «грошей не буває багато» знайома абсолютно всім. Кожна людина, працюючи і заробляючи собі на життя, бажає отримувати при цьому додатковий стабільний заробіток.

Компанія RENT CAR запрошує жителів Києва і гостей столиці отримувати стабільний дохід від здачі своєї машини в оренду.

Гарантований прибуток – це лише мала частина переваг, які отримує клієнт ставши партнером.

Більш докладно про переваги:

• Криза в країні торкнулася всіх і кожного. Ви опинилися в складному фінансовому становищі, оформивши раніше валютний кредит. Не турбуйтеся!

Ставши партнером, клієнт отримує можливість сплатити свою заборгованість перед банком, при цьому без додаткових вкладень і фізичних навантажень;

• Якщо ви є власником декількох транспортних засобів, при цьому в своєму побуті використовуєте тільки одне, то є можливість оформити свою машину в авто прокат і отримувати стабільно високий дохід;

• У разі, якщо Ви використовуєте своє авто лише іноді по мірі необхідності, а решту часу воно стоїть в гаражі, компанія RENT CAR пропонує на вільний час здати ваш автомобіль в оренду.

При цьому гарантує, що в той час, коли машина буде потрібна своєму власникові, вона обов’язково буде повернута, разом з доходом, який покладається бонусом від здачі машини в оренду.

Фірма гарантовано надає клієнту можливість додаткового доходу, прозору схему розрахунку, а також впевненість за цілісність автомобіля.

Існує можливість роботи на своєму автомобілі не передаючи право управління в чужі руки, для цього потенційному клієнту необхідно звернутися у фірму, надіславши попередньо на електронну пошту фото авто, а також його технічні характеристики.

Співробітники даної фірми зв’яжуться з клієнтом у зручний для нього час для обговорення всіх деталей подальшої співпраці.

Автопрокат в Києві без водія

Отримувати дохід не виходячи з дому можливо! Наприклад, ви власник автомобіля, який тривалий час стоїть на стоянці, і ви його не використовуєте в повсякденному житті.

Кожен городянин Києва має можливість здати свою машину в авто прокат і отримувати щодня стабільну плату за користуванням своїм транспортним засобом.

Для цього необхідно просто зв’язатися зі співробітниками фірми RENT CAR і надати їм повний опис автомобіля. Найближчим часом ви зможете здійснити свою мрію: отримувати високий дохід не виходячи з дому!

x
Отримати знижку