• Рус
  • Eng
  • Укр
Допомога клієнтам

Прокат грузового авто

Напевно кожному з нас знайомі клопоти, пов’язані з перевезенням меблів, будівельних матеріалів або інших великогабаритних предметів.

Багато хто звик замовляти таксі вантажного автомобіля.

Однак, це не зовсім вигідно для звичайного громадянина нашої країни: по-перше, послуги таксі оплачуються по кілометражу, по-друге, лічильник працює, коли автомобіль зупиняється і відбувається процес завантаження/розвантаження товару.

Компанія RENT CAR пропонує клієнтам скористатися послугою прокату вантажного автомобіля на лояльних умовах для кожного клієнта.

Вигода оренди вантажного автомобіля у фірмі RENT CAR

Всі машини автопарку застраховані, повністю оснащені необхідним обладнанням, регулярно проходять технічний огляд і повністю відповідають своїм параметрам.

Зупинити свій вибір на вподобанім автомобілі дуже просто: необхідно зайти на офіційний сайт компанії, відкрити каталог пропонованих машин і залишити заявку на бронювання оренди автомобіля.

Співробітники найближчим часом зв’яжуться з клієнтом і роз’яснять всі питання, що виникають у клієнта в процесі броні машини.

Переваги оренди вантажного автомобіля в компанії:

1. Оренда машини надається, як з водієм, так і без нього;

2. Економія коштів;

3. Економія своїх фінансів на утримання власного вантажного транспортного засобу;

4. Знос орендованого автомобіля при цьому збереження особистої машини;

5. Вартість автоперевезення;

6. Обумовлені терміни подачі вантажного авто в місце призначення;

7. Широкий асортимент вибору вантажних машин;

8. Надання вантажників

Вигода оренди вантажного автомобіля також полягає в максимальній безпеці надаються машин. Наприклад, фірмі необхідно скористатися даною послугою одноразово, для перевезення великогабаритного вантажу, в такому випадку оренда машини самий оптимальний і вигідний варіант.

Фахівці фірми індивідуально для кожного клієнта, а також для виконання його мети максимально швидко підберуть найбільш гідний варіант прокату. Слуги оренди вантажного автомобіля фірма RENT CAR надає 7 днів на тиждень, 24 години на добу, а також у святкові та вихідні дні.

Менеджери фірми підбирають вантажні автомобілі клієнту виходячи з певних параметрів:

• висоти борту
• вантажність
• наявність тенту
• розміри кузова

Перед тим, як орендувати вантажний автомобіль, кожен клієнт вже має уявлення про вантаж, який буде перевозити. Він озвучує фірму, товар, який буде розміщений в автомобілі і вони вибирають відповідну марку транспортного засобу: це можуть бути машини з високими бортами і відкритим верхом, або середніми бортами і наявністю тенту і т. д.

Якщо клієнт потребує сторонньої допомоги при перевезенні вантажу, компанія запропонує спеціально навчених вантажників, а також вантажні машини, які полегшать завдання клієнта.

x
Отримати знижку