• Рус
  • Eng
  • Укр
Допомога клієнтам

Особливості автопрокату

Оренда автомобілів з кожним днем стає все більш затребувана городянами столиці України. Відповідно, з’являється безліч питань, Відповіді на які, можна отримати на офіційному сайті компанії RENT CAR.

Розглянемо деякі питання більш докладно.

1. Перетин митного кордону на орендованому авто. Однією з умов договору оренди автомобіля є заборона на перетин водієм митного кордону України.

Однак, для постійних клієнтів існують деякі винятки. Уклавши попередній договір в компанії, водій має право виїзду за межі країни в Європу, а також країни СНД.

2. Оренда автомобіля тільки до пункту призначення. Даною послугою зручно користуватися діловим людям з метою поїздки на ділову зустріч. Наприклад, необхідно поїхати у відрядження в інше місто України.

Для цього ви можете скористатися офіційним сайтом компанії або зателефонувати за телефонами гарячої лінії і орендувати автомобіль в один кінець. Що це означає?

Ви берете напрокат машину в одній філії фірми, а повертаєте в іншій філії іншого міста України, куди ви відправляєтеся у відрядження. За це, клієнт повинен внести додаткову плату, яка залежить від класу автомобіля і коливається від 200$ до 300$.

3. Фірма надає послуги своїм клієнтам цілодобово, в тому числі у святкові та вихідні дні.

4. Чи можливе попереднє бронювання транспортного засобу?

Дана послуга надається компанією. Скориставшись попереднім бронюванням, клієнт отримує знижки на оренду автомобіля:

• за користування орендою 14 днів – 10% знижки;

• 30 днів – 15 % знижки;

• від 40 днів і більше – 20 % знижки.

x
Отримати знижку