• Рус
  • Eng
  • Укр
Допомога клієнтам

Оренда з правом викупу

У сучасному світі прогресивних технологій з кожним днем набирає популярність послуга прокату машини без водія з правом подальшого викупу транспортного засобу.

Погодьтеся, адже орендувати автомобіль і самому будувати маршрут набагато комфортніше, ніж скористатися послугами звичного таксі. Дані привілеї киянам і гостям столиці пропонує компанія RENT CAR.

Професіонали своєї справи точно знають всі плюси та мінуси даної послуги, а також з легкістю зможуть запропонувати саме той автомобіль, який необхідний для повсякденних поїздок офіційної зустрічі важливих гостей.

Що стосується оренди автомобіля з правом подальшого викупу, то дана послуга надається компанією RENT CAR і являє собою стандартну процедуру оренди машини на тривалий термін.

Переваги прокату машини без водія

Не у кожної людини є можливість придбати власний автомобіль. Звичайно, існує безліч комерційних банків, які пропонують послуги лізингу або кредитування, але це відсотки за користуванням машиною, а також досить довгих періодів для отримання у власність довгоочікуваної мрії.

Компанія RENT CAR дозволяє своїм клієнтам більш лояльні умови придбання машини, оформивши оренду автомобіля з правом подальшого викупу.

Отже, які плюси в даній послузі?

• Орендувавши певний автомобіль, клієнт, отримує першочергове право для отримання у власність конкретної машини;

• Плата за оренду транспортного засобу в рази дешевше;

• Перш ніж викуповувати свою потенційну машину, клієнт повністю її діагностує протягом орендованого часу по міських дорогах;

• Перед викупом автомобіля у потенційного клієнта вже є повна технічна характеристика машини;

• Оренда машини дозволяє в рази заощадити час на пошук певної марки заповітного автомобіля.

Переваги оформлення послуги в компанії RENT CAR

Все частіше оренда авто з правом викупу стає все більш популярною.

Професіонали прозоро і доступно кожному клієнту надають роз’яснення про дану послугу, а також про вигоди і переваги. По-перше, купуючи автомобіль в оренду з правом подальшого викупу у фірмі, потенційний клієнт отримує обраний автомобіль за прийнятну вартість у повному справному технічному стані, що підтверджується відповідними документами.

Це дає гарантію клієнту, що використовуючи автомобіль, він не потрапить в неприємну ситуацію з несподіваною поломкою в самий невідповідний момент. Взяти автомобіль в оренду з правом його наступного викупу досить просто: необхідно зателефонувати за номером «гарячої лінії», або на офіційному сайті заповнити відповідний бланк.

Спочатку, у вартість оренди включені:

1. Повний бак ПММ;

2. Страхування ОСЦПВ;

3. Повний технічний огляд обраного транспортного засобу.

Умови надання оренди автомобіля з подальшим викупом доступні для кожного клієнта. Для оформлення машини необхідно виконати прості умови і надати мінімальний пакет документів. Так само, компанія може моментально надати обрану машину, при цьому скласти графік погашення вартості авто.

Автопрокат, в компанії RENT CAR, доступний і вигідний для кожного клієнта. Заповітна мрія може стати реальністю в найкоротші терміни.

x
Отримати знижку