• Рус
  • Eng
  • Укр
Допомога клієнтам

Послуги

Замовляючи послугу автомобіль в оренду без водія, клієнт автоматично несе повну відповідальність за цілісність і збереження авто. Погодьтеся, ціна ризику досить висока.

Адже співробітники компанії RENT CAR не можуть повністю контролювати в процесі руху кожного свого клієнта, не можуть змусити кожного дотримуватися правил дорожнього руху.

Тим самим, фірма RENT CAR за допомогою послуг з прокату авто, постійно проявляє турботу про цілісність майна та захисту власних капіталовкладень.

Якщо раптом трапляється дорожньо-транспортна пригода, нескладно уявити, які клопоти виникають у орендодавця.

Для цього, перш ніж скористатися послугами з прокату, клієнт надає фірмі банківську або кредитну карту, на якій є певна сума грошових коштів.

Ні, вона не знімається і не йде в рахунок фірми, це певна страховка, яку використовує фірма для гарантії повернення автомобіля.

Визначена сума грошових коштів заморожується на певний період і після повернення транспортного засобу, вся наявна сума на карті стає доступна клієнту.

Також, одним з основних пунктів договору надання послуг з оренди транспортного засобу є обов’язкове страхування особистої відповідальності на випадок пошкодження машини.

x
Отримати знижку