• Рус
  • Eng
  • Укр
Допомога клієнтам

Умови прокату

Умови оренди автомобіля:

Арендовать автомобиль в нашей компании возможно на следующих условиях:

Щоб скористатися послугами нашої компанії, достатньо мати паспорт громадянина України та водійське посвідчення з категорією відповідно типу авто, яке береться в оренду. Ніяких завдатків та додаткових внесків вносити не потрібно!

Оформлення договору відбувається максимально швидко: вже за годину клієнт отримає потрібне йому авто в тимчасове користування!

Саме ці переваги роблять RENT CAR одним з найкращих сервісів в даному сегменті послуг оренди автомобіля  та змушує клієнтів звертатися до нас знову і знову!

Також варто зазначити, що при повторній оренді  автомобіля клієнт може скористатись програмою лояльності та розраховувати на 10% та 20% знижку і максимально вигідні умови прокату авто в рамках програми лояльності!

Оренда автомобіля від “RENT CAR” – це просто та вигідно.

Умови оренди:

  • Мінімальний вік — 21 рік;
  • Мінімальний водійський стаж — 1 рік;
  • Пакет документів: паспорт громадянина, водійське посвідчення, іменна кредитна картка;

Забронювати потрібний автомобіль можна двома шляхами: по номеру телефону, вказаному на сайті, або скориставшись електронною формою в мережі інтернет. Ми працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень, без перерв та вихідних!

Існує можливість доставки автомобіля до вокзалу, аеропорту та вказаного місця. Вартість послуги — $20 – $30, в залежності від місця замовлення доставки. Також, клієнти нашої компанії можуть замовити трансфер, або орендувати автомобіль з водієм. Для оформлення такої послуги заявку на оренду варто створювати завчасно (за 2-3 години до прибуття).

Автомобілі, представлені у нашому автопарку, пропонуються у повній комплектації: кондиціонер, аудіосистема, бортовий комп’ютер, клімат контроль, сезонні шини, тощо. Усі машини застраховані від пошкоджень. Згідно з умовами договору, в разі настання ДТП та інших непередбачених ситуацій з провини клієнта, відповідальність лягає на орендаря.

Максимальний кілометраж (для їзди по Києву та Київській області) — 250 кілометрів на добу. В разі виїзду за межі області та перевищенні встановленого кілометражу, за кожен перевищений кілометра необхідно вносити добову ціну оренди автомобіля (250 км/доба). Рахування починається від початку оренди до моменту фактичного повернення транспорту в парк компанії.

Повернути транспорт можна в любий час, незалежно від умов надання послуг, прописаних у договорі оренди. Варто зазначити, що в разі оренди автомобіля  без водія, внесення завдатку є обов’язковим!

При першому зверненні можна скористатися закордонним паспортом: електронна копія документу, прикріплена до листа з заявкою на надання послуг, дозволить не гаяти час на відвідування офісу та отримати автомобіль в максимально короткий термін!

Ми пропонуємо найвигідніші умови та найприємніші ціни у столиці!

Номери телефонів для зв’язку з представниками компанії можна найти у відповідному розділі сайту. Електронна адреса для зв’язку по e-mail – rentalcars@yahoo.com  .

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

item_work

Обов'язкова страховка

Усі автомобілі нашої компанії застраховані на повне КАСКО та ОСАГО.

item_work

Не більше 250 км за добу

У разі перивищення ліміту пробігу, потрібно додатково внести оплату.

item_work

Застава

Вноситься кредитною картою або готівкою та повертається при поверненні авто з прокату.

item_work

Не молодше 21 року

Крім обмеження за віком, у Вас повинен бути рік стажу водіння автомобіля.

x
Отримати знижку