• Рус
  • Eng
  • Укр
Допомога клієнтам

Технічна допомога

Технічна допомога клієнтам компанії RENT CAR

tehpomoshh

Навіть саме надійне авто не застраховане від непередбачуваних несправностей, що можуть виникнути під час руху. Не дивлячись на те, що усі автомобілі, представлені в парку нашої компанії, знаходяться в ідеальному технічному стані та регулярно проходять сервісне обслуговування.

Саме цей факт дозволяє звести вірогідність виникнення несправності до мінімуму! Для максимального комфорту, увесь транспорт пропонується 

з повним баком палива в ідеальному технічному та зовнішньому стані.

В разі виникнення форс-мажорних ситуацій, RENT CAR – Assistance , піклуючись про своїх клієнтів, пропонує оперативну технічну допомогу!

Бригада висококваліфікованих спеціалістів компанії готова прийти на допомогу в любий момент дня та ночі, незалежно від того, в якій точці знаходиться автомобіль та чим викликана несправність!

Наші спеціалісти зможуть запропонувати клієнтові ряд альтернативних варіантів вирішення проблеми, а також виконати оперативний і якісний ремонт авто зразу на дорозі, адже комфорт та безпека клієнтів для нас завжди на першому місці!

У будь-якому випадку, клієнти нашої компанії можуть розраховувати на оперативний та кваліфікований сервіс 24 години на добу, 7 днів на тиждень!

Номер виклику сервісної служби RENT CAR – Ассістанс :

+38 (063) 148-56-78

Адреса електронної пошти:

rentalcars@yahoo.com

x
Отримати знижку