• Рус
  • Eng
  • Укр
Допомога клієнтам

Прокат авто

В нашій країні все частіше купують автотранспортні засоби, тому в Україні в цілому збільшується число автолюбителів. В цей же час значно зростає число ситуацій коли потрібен ще один автомобіль на випадок поломки або ремонту свого.

В таких випадках приходить на допомогу прокат авто без водія , машину можна взяти на будь-який термін.

Якщо у людини вже з’явилося власне авто, то в той період, коли його автотранспортний засіб відсутній навіть деякий час, у нього виникають труднощі в пересуванні по діловим та особистим питанням, так як він звик бути мобільним і незалежним.

Для таких цілей і створений сервіс прокату авто в Києві, а саме компанія – RENT CAR.

Кращий варіант в такій ситуації скористатися послугами з прокату авто без водія і взяти авто на будь-який термін.

Не варто панікувати, якщо ви на прокатному авто потрапили у неоднозначну ситуацію, оскільки пошкодження при дорожньо-транспортній пригоді з лишком покриє страховка КАСКО.

Обов’язково слід при поверненні прокатного авто в строк вимагати відповідні документи про те, що автомобіль повернуто і претензій до його стану немає.

Всі документи після прокату слід зберігати приблизно пів року, щоб застрахувати себе від проблем і претензій у майбутньому.

Відмінний варіант вирішити проблему за допомогою прокату авто під час ремонту власного.

Якщо особисте автотранспортний засіб знаходиться на СТО, то доведеться вибрати один з варіантів вирішення проблеми:

• отримання авто, яке виділяється тимчасово на станції технічного обслуговування, але часто всім автомобілів на СТО не вистачає;

• взяти автомобіль у друзів;

• зателефонувати в службу таксі;

• взяти авто в прокат.

Проблеми виникають з тим, що підмінний автотранспортний засіб надають тільки офіційні або дуже великі СТО, а хороших друзів з надійною машиною практично ні в кого немає, таксі не підійде для кожного є багато нюансів.

За допомогою нашого сервісу www.rent-car.kiev.ua це займе мінімум часу, оформлення документів та видача авто за 7 хвилин, гарантовано!

x
Отримати знижку