• Рус
  • Eng
  • Укр
Допомога клієнтам

Про компанію

Про компанію  по оренді автомобілів RENT CAR

Прокат авто и залог успеха нашей компании – работа с клиентами.

Протягом багатьох років компанія RENT CAR вважається одним з лідерів ринку автомобільного прокату у столиці.  України. На даний момент ми можемо похвалитись найбільшим автомобільним парком, у якому представлено близько сотні різноманітних авто! Саме у нас кожен клієнт зможе підібрати варіант під свій смак і необхідності, що саме по собі є вагомою перевагою нашої компанії!

За роки успішної роботи на вітчизняному ринку ми встигли розробити спеціальну заохочувальну програму для нових та постійних клієнтів. На даний момент ми пропонуємо безліч  знижок (в залежності від періоду оренди автомобіля), а також даємо напрокат GPS-навігатори та інші сучасні прилади по оптимальних та вигідних цінах!

Окрім того, що ми пропонуємо оренду автомобілів бізнес та VIP-классу, кожен клієнт зможе підібрати для себе інакше авто, в залежності від цінового сегменту, якому він надає перевагу! Серед близько сотні автомобілів можна знайти легендарні екземпляри, що рахуються класикою світового автопрому!

Щорічно, автопарк нашої компанії розширяється та доповнюється новими машинами як представницького, так і бюджетного класу, адже ми не женемося за масовістю, а обираємо варіанти, що користуються попитом та визнанням серед автомобілістів з усього світу!

Відмінна робота з клієнтами – одна з найбільших переваг нашого сервісу!

Працівники нашої компанії стараються зробити усе можливе для того, щоб кожен клієнт, який хоча б раз звертався до нас, робив це знову і знову, та радив нашу компанію своїм друзям, близьким та знайомим, адже основною метою нашої роботи є задоволення потреб споживачів.

Саме тому усе, що робиться нашими співробітниками, робиться для того, щоб кожен хто звертався до нас залишився максимально задоволеним орендою автомобілів!

Окрім високого рівня сервісу, RENT CAR може похвалитися унікальною програмою лояльності, високим рівнем офісного обслуговування та напрочуд відкритим зв’язком з клієнтами компанії. Кожен відгук – на вагу золота, саме тому спеціалісти компанії ретельно перевіряють думку клієнтів. На основі проведених рекламацій формується шорт-лист, який дозволяє виявити та ліквідувати усі негативні моменти співпраці!

Багаторічний досвід роботи у сфері оренди автомобилів у столиці України дозволяє стверджувати, що на даний момент ми – одна з найкращих київських компасний у сфері оренди легкових автомобілів без водія!

Професійний підхід до кожного клієнта здатен задовільнити потреби усіх замовників та залишити лише найкращі враження від співпраці!

Професійний підхід дозволяє впроваджувати максимально відкриту політику: оренда , починаючи з моменту укладання договору і закінчуючи поверненням авто, не викличуть ніяких проблем, адже кредо компанії RENT CAR – це якість послуг!

Стараючись створити максимально вигідні умови для клієнтів, ми постійно розширюємо асортимент доступних автомобілів для того, щоб кожен клієнт зміг підібрати саме те, що йому потрібно: представницькі седани, потужні позашляховики чи невеличкі авто економ-класу!

Також варто зазначити, що географія надання послуг поширюється не лише на Київ: ми пропонуємо послуги оренди якісних авто по всій Україні!

Переконатися в тому, що прокат доступний для усіх охочих можна у нашому офісі.

Також, зацікавлені клієнти можуть скористатися послугою оформлення договору в режимі онлайн, перейшовши за посиланням  rent-car.kiev.ua!


ЯК МИ ПРАЦЮЄМО


ОБРОБКА ЗАЯВКИ

Залишіть заявку на сайті або передзвоніть нам, для уточнения замовлення. +38 (067) 376-90-32; +38 (073) 169-94-27


ПЕРЕВІРКА ДОКУМЕНТІВ

Вам необхідно вислати пакет документів для перевірки службой безпеки, для видачі авто в прокат.


ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ

Зустріч в офисі для підписання договору, або ми доставимо авто на адресу клієнта.


ОПЛАТА

Вам необхідно внести заставу і сплатити за кількість суток прокату авто.


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

item_work

Обов'язкова страховка

Усі автомобілі нашої компанії застраховані на повне КАСКО та ОСАГО.

item_work

Не більше 250 км за добу

У разі перивищення ліміту пробігу, потрібно додатково внести оплату.

item_work

Застава

Вноситься кредитною картою або готівкою та повертається при поверненні авто з прокату.

item_work

Не молодше 21 року

Крім обмеження за віком, у Вас повинен бути рік стажу водіння автомобіля.


Оренда авто з водієм у Києві
Детальніше
Умови прокату
Детальніше
Додаткові послуги
Детальніше
x
Отримати знижку