• Рус
 • Eng
 • Укр
Допомога клієнтам

Переваги співпраці

Преимущества проката автомобилей в Киеве от RENT CAR – преимущества и недостатки

В наші часи автомобіль перестав бути розкішшю, адже в карколомному ритмі життя великого міста мобільність є одною з найбільш потрібних якостей.

І якщо маючи власне авто людина може забезпечити себе цим фактором, то тим, хто не може називати себе гордим власником транспорту, доводиться шукати альтернативні варіанти вирішення даної проблеми. Одним з найефективніших способів виходу з цієї ситуації є оренда.

Однак враховуючи, що з кожним роком попит на подібні послуги росте в геометричній прогресії, банальна оренда стає досить складним процесом, адже далеко не всі орендатори можуть запропонувати якісні послуги за доступними цінами. Особливо це ствердження стосується столиці нашої країни — міста Києва.

Одною з перших компаній, що почали надавати такі послуги гостям та жителям столиці, є RENT CAR. За роки успішної роботи в даному сегменті ринку послуг ми встигли стати лідером у своїй справі.

Оренда авто у нас — це широкий вибір транспортних засобів   та 100% гарантія їх справності!

Вартість оренди у нас залишається на адекватному рівні, незалежно від чинників, а кількість додаткових послуг зможе задовольнити усіх без виключення замовників, адже за окрему плату ми можемо запропонувати:

 • Дитячі автомобільні крісла;
 • Кріплення для велосипедів;
 • Автомобільні WI-FI роутери;
 • Навігаційні системи GPS;
 • Замовлення транспорту з водієм;
 • Доставку автомобіля до місця призначення.

 

Переваги та недоліки оренди автомобілів у RENT CAR

Орендувавши автомобіль у нас, клієнт може використовувати його як йому завгодно: для вирішення власних проблем, пересування по Києву чи Київській області, поїздки по містам України, тощо.

Для гостів столиці оренда автомобіля створює безліч варіантів для знайомства з одним з найстаріших міст Європи, бізнесмени можуть використовувати авто для скорішого пересування по місту.

Статистика компанії показує, що навіть жителі Києва користуються послугами RENT CAR у безлічі випадків!

Прозора система знижок, повна відсутність “підводних каменів” у вигляді націнок, комісій та прихованих платежів чи невиправданих штрафів, доступність послуги та продумана цінова політика — усе це робить RENT CAR одним з найкращих сервісів автопрокату у столиці України та поза її межами!

При цьому при працюємо як з індивідуальними, так і з корпоративними клієнтами та юридичними лицями, пропонуючи найвигідніші умови надання транспорту в тимчасове користування!

За роки успішної роботи наші експерти зуміли розробити максимально ефективну схему взаємодії з усіма клієнтами, що підтверджується сотнями схвальних відгуків про роботу компанії на сторінках подібних ресурсів!

Варто зазначити, що при виникненні технічних проблем у ході використання орендованого автомобіля, клієнт може розраховувати на цілодобову сервісну допомогу!

Ми довіряємо нашим постійним клієнтам та пропонуємо їм повторну оренду авто без необхідності внесення завдатку. Ця послуга користується попитом, адже досить часто в житті ділової людини виникають ситуації, коли потрібен автомобіль, а матеріальних засобів для внесення завдатку при собі немає.

Саме в такій ситуації постійний клієнт може розраховувати на протягнуту руку допомоги від RENT CAR не тільки в столиці, але й в любому іншому місті нашої країни!

 

Чому брати в оренду авто, саме у нас?

 1. Усі авто проходять ретельну перевірку та сервісне обслуговування, що дозволяє гарантувати їх справність та ідеальний зовнішній вигляд;
 2. Найбільший автопарк міста Київ! Клієнт може вибрати найбільш оптимальний варіант з понад сотні авто бізнес-, економ- чи преміум-класу!;
 3. Найнижча вартість оренди автомобіля без завдатку. Ніяких “підводних каменів”, прихованих націнок та безпідставних штрафів;
 4. Високий рівень сервісу, починаючи від спілкування з менеджерами, закінчуючи професіоналізмом водіїв, що працюють в нашій компанії!

Договір оренди оформлюється в офісі RENT CAR. Щоб отримати автомобіль в тимчасове користування достатньо мати при собі паспорт громадянина України (або закордонний паспорт), водійське посвідчення з категорією, відповідно категорії орендованого авто, а також більше 2-х років стажу керування автотранспортним засобом.

Оплату послуг можна здійснити як готівкою, так і на картку чи через платіжні системи! Всього 10-15 хвилин і ключі від машини потрапляють до рук клієнта!

Зважаючи на всі переваги ми можемо стверджувати, що RENT CAR – один з найбільш якісних, комфортних та прозорих сервісів оренди авто в Україні!

x
Отримати знижку