• Рус
  • Eng
  • Укр
Допомога клієнтам

FAQ

Часто задавані питання по оренді авто від клієнтів RENT CAR

Що входить до вартості оренди автомобіля?


Ціна оренди автомобіля формується на основі вибраної марки авто. В кожному окремому випадку можуть включатись різноманітні опції, що впливає на ціноутворення послуг оренди. Як правило, переважна більшість клієнтів нашої компанії надають перевагу чистій оренді з чітко виділеним кілометражем пробігу.

Яким має бути водійське посвідчення?


Мінімальний вік водія — 21 рік (для оренди окремих авто — 23 роки).

Водійський стаж — мінімум 1 рік за кермом.

Максимальний вік орендатора — 75 років.

Чи необхідно зазначати номер рейсу при замовленні доставки авто в аеропорт?


Наша компанія рекомендує зазначати номер рейсу на етапі бронювання автомобіля при замовленні послуги доставки транспорту в аеропорти Жуляни та Бориспіль.

Як замовити додаткові послуги при оренді авто?


Замовляти додаткові послуги варто в момент бронювання автомобіля. Оплата додаткових опцій здійснюється при безпосередньому отриманні транспорту в тимчасове користування.

Якої політики притримується компанія щодо палива?


Увесь орендований транспорт надається в користування клієнтові з повним баком пального. В разі виявлення недостачі палива у момент повернення автомобіля, клієнт змушений оплатити різницю відповідно до внутрішнього тарифу компанії-орендодавця.

Якими банківськими картками можна оплачувати послуги?


Ми приймаємо картки платіжних систем VISA (Classic, Gold), MasterCard та Maestro. З недавніх пір наша компанія приймає усі картки, незалежно від класу та типу!

Чи може клієнт скористатися чужою карткою?


Ні, адже згідно політики компанії, оплата послуг має виконуватись з картки безпосереднього замовника, що планує взяти авто в оренду.

Коли можна звернутися за оформленням оренди?


Пункти оренди автомобілів працюють щоденно, з 9 ранку до 9 вечора включно. Здійснити повернення чи замовити подачу автомобіля можна цілодобово.

Як бути в разі затримки рейсу при оформленні доставки авто до аеропорту?


Якщо (відповідно до рекомендацій компанії) клієнт вказав номер свого рейсу на етапі бронювання транспорту, він може розраховувати на отримання автомобіля по прильоті в аеропорт. В інакших випадках доведеться зв'язуватися з представниками компанії по телефону чи електронній пошті.

Як бути у разі виникнення ДТП під час оренди автомобіля?


Увесь транспорт, представлений у нашому парку, застрахований від нещасних випадків по ОСАГО та КАСКО. В разі виникнення ДТП, орендатор зобов'язаний викликати працівників поліції для документального засвідчення факту дорожньо-транспортної пригоди, а також вийти на зв'язок з представниками автопрокату. У випадку коли клієнт не є винуватцем пригоди, він не несе матеріальної відповідальності.

Яким має бути авто при поверненні?


При поверненні орендованого транспорту він має бути чистим, бак — повним (або на рівні, аналогічному тому, що був на момент передачі авто в користування). Інакшими словами, при поверненні автомобіль має бути таким, яким він був під час видачі.

Що буде у разі невчасного повернення автомобіля?


Терміни повернення транспорту фіксуються договором оренди. У разі несвоєчасного повернення, клієнту доведеться виплатити добову вартість оренди. Допускається затримання в межах 15 хвилин, не більше.

Чи можна виїжджати на орендованому автомобілі за межі Києва чи області?


Згідно умов договору, використання транспортного засобу можливе по всій Україні. Та перш ніж виїжджати за межі області варто повідомити представника компанії про свої наміри при складанні договору оренди. При цьому важливо зазначити пункт кінцевого призначення поїздки. Не можна виїзджати в АР Крим та на непідконтрольні території Донецької та Луганської областей України.

Чи можна повернути автомобіль в інакшому регіоні?


Така опція присутня, але її необхідно зазначити в момент складання договору оренди. Також, за окрему плату, ми можемо здійснити доставку автомобіля в інакший регіон!

x
Отримати знижку