• Рус
  • Eng
  • Укр
Допомога клієнтам

Оренда автомобіля для зйомок

Оренда автомобіля на зйомки – це особливий вид, оскільки звичайним киянам і гостям міста деякі авто ні до чого.

Машина, яка з’являється на екранах, повинна відрізнятися поліпшеними технічними характеристиками і деякими параметрами, тому слід розібратися, де саме відшукати таке диво.

Які автомобілі підійдуть для фотосесії

Якщо знадобиться оренда автомобіля на зйомки, то знімальна група готова буде орендувати виключно технічно справну і ідеальну зовні машину.

В рекламних і соціальних роликах, кінофільмах і відео для соціальних мереж часто міститися авто, які беруть участь у постановочних погоні або неспішної поїздки по морському узбережжю.

Надійна компанія RentCar, розташована в українській столиці, пропонує в оренду іноземні і вітчизняні автомобілі, які гідні того, щоб зніматися в кіно і роликах.

Незвичайні автотранспортні засоби, які будуть застосовуватися для фотосесії, часто купуються за гроші, виділені з бюджету. Це стосується недорогих моделей, які купуються для подальшого їх підривання, утоплення, підпалу або розбивання за період зйомок.

Якщо бюджет фільму або рекламного ролика невеликий, то його режисери часто звертаються за автомобілем необхідної комплектації та дизайну в перевірену компанію за оренду машини, але тільки, якщо її не доведеться розбиватися або гинути.

Позитивні сторони авто, взятих в оренду для кінозйомок

Якщо звернутися в спеціалізоване агентство, то можна придбати на деякий час необхідне для зйомок автотранспортний засіб за прийнятну вартість. Це буде набагато вигідніше, ніж придбати машину за готівку або отримати її іншими способами.

До позитивних сторін оренди автомобіля на зйомки в нашій компанії відносяться:

• економія бюджетних коштів, які виділені на зйомку;
• отримання конкретного автомобіля, обраного по каталогу;
• всі пункти угоди закріплюються на законодавчому рівні.

У договорі оренди авто для реклами або кінофільму в обов’язковому порядку прописуються всі права та обов’язки сторін, уточнюється відповідальність в аварійній ситуації кожної сторони.

Саме через вищевказані плюси режисери намагаються брати автомобіль в оренду в компанії RentCar, а не купувати його у приватних осіб.

Чому варто замовляти авто в RentCar

Якщо знадобиться оренда автомобіля на зйомки рекламного ролика або ж кінофільму, то обов’язково слід зателефонувати в компанію RentCar в робочі години або залишити заявку в онлайн-режимі цілодобово.

Перевагами співпраці з нашими фахівцями є:

• наявність величезної кількості технічно справних авто;
• надання автомобілів, бездоганних зсередини і зовні;
• можливість орендувати не тільки один, але і відразу кілька авто;
• укладення грамотного договору;
• наявність гнучкої системи знижок і бонусів.

Наші співробітники гарантують індивідуальний підхід до кожного замовника і допомогу в здійсненні найсміливішої задумки клієнтів.

x
Отримати знижку