• Рус
  • Eng
  • Укр
Допомога клієнтам

Оренда авто без застави

Як орендувати автомобіль середнього класу без внесення застави?

Как арендовать авто среднего класса без залога?

Наша стабільна і сучасна компанія Rent-Car, головний офіс якої розташований за адресою м.Київ, Україна, Харківське шосе, 56, буде постійно поважати і цінувати кожного потенційного клієнта, а також, надає їм підтримку при передачі автотранспортного засобу в прокат.

При цьому кожен менеджер компанії щороку робить все для того, щоб забезпечити найкомфортніші умови для потенційних клієнтів. У сучасному світі найпрестижнішої і вигідною програмою буде прокат авто  в столиці України, але без внесення заставної суми. Виходячи з даної програми, потенційний клієнт може отримати в прокат автотранспортний засіб без внесення заставної суми, тобто, сплативши тільки вартість прокату автотранспортного засобу.

Які переваги може дати автомобіль на прокат без застави?

До основних плюсів послуги прокату авто у Києві без сплати заставної суми, яку реально відшукати в розділі https://rent-car.kiev.ua/nashi-uslugi/arenda-avto-bez-voditelya/, відносяться:

  • реальність отримання величезної економії коштів для тих потенційних клієнтів, які поспішають отримати стильний і потужний автотранспортний засіб для поїздок в термінові відрядження;
  • повна відсутність блокування фінансових коштів на пластикових банківських картах.

Для того, щоб орендувати автотранспортний засіб, клієнт повинен:

  • досягти двадцяти одного року;
  • мати водійський стаж в один рік;
  • авто надається у прокат не менше ніж на добу .

Заставна сума на прокат авто в Києві відсутня, як така, однак, залишити трохи коштів все-таки доведеться. Вона буде відповідати тому класу, до якого належить автотранспортний засіб, яке було взято в прокат, і гарантувати, що авто повернеться в автопарк в строго обумовлений час і з повним паливним баком. Вона не поширюється на автомобілі преміум-класу, а тільки на економ і середній клас.

При цьому прокат авто далеко не остання з тих, які може надати потенційним клієнтам компанія Rent-Car, в тому випадку, якщо до неї звернутися по одному з телефонів +38 (063) 148-56-78 або +38 (068) 459- 93-06 або ж відіслати листа-заявку електронкою rentalcars@yahoo.com.

Кожного клієнта, який звернеться в компанію для того, щоб отримати автомобіль в прокат на тривалий або короткостроковий час, чекають сюрпризи і бонуси, знижки або отримання автомобільного дитячого крісла або ж обладнання безкоштовно.

x
Отримати знижку